İKstone | Vizyonumuz

İk Stone | Vizyonumuz

Çalışanlarımızı sürekli geliştirerek, hatasız ürün ve mimari hizmet desteği sunmanın yanı sıra tedarik ve tasarım gücümüz ile hem proje işlerimizde hem de perakende satışlarımızda müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktır.

Değerlerimiz;

Yenilikçilik:
Sürekli yeni ürün, tasarım, yöntem geliştirmek firmamızı farklı ve üstün kılacak özelliklerimizdendir ve her aşamada, her birimde sürekli yaparız.
Performans:
Yaptığımız işi en verimli, en etkin, en mükemmel bir şekilde yaparız. Bunu yaparken etik kurallara önem veririz ve performansımızı ölçerek sürekli geliştirmenin yollarını ararız.
İnsan, Topluma ve Çevreye Saygı:
Çalışanlarımızın fikirlerine değer verir onların inisiyatif kullanmalarını destekleriz. Kendi aramızda, içinde bulunduğumuz toplumla ilişkilerimizin samimi, şeffaf, saygılı ve yardımsever olmasına özen gösteririz. Ayrıca, çevreyi kirletmeden, yeşil bir dünya kurmaya çabalarız.
Dürüstlük ve Bütünlük:
Kendi içimizdeki ilişkilerde, müşterilerle ve tüm kurumlarla olan ilişkilerimizde dürüst, adil ve tutarlı davranırız. Etik kurallara hukuk ve adalete önem veririz.
Müşteri Memnuniyeti:
Müşterilerin ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılayacak kaliteli ürünler üreterek ve mükemmel servis vererek onların bağlılıklarını artırmaya çalışırız.


Yükleniyor...